Hetalia Academy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pokoj Chin

2 posters

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Go down

Pokoj Chin Empty Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Pon Sty 30, 2012 7:28 pm

Wchodząc do pokoju było tam jak na razie pusto, czyli cisza i spokój. Żadnych nieprzewidzianych zachowań ze strony kogokolwiek. Położyłem walizki koło wybranego przez siebie łóżka. Po starannym poukładaniu ubrań i wszystkiego co było możliwe stanąłem na środku pokoju.
Pokój był utrzymany w pasujących do siebie kolorach. Mięciutki dywan przyciągał sobą niemożliwie. Pozwoliłem się skusić na tą małą przyjemność. Usiadłem powoli i przejechałem rękoma po materiale. Coś cudownego...


Ostatnio zmieniony przez Chiny dnia Sob Maj 12, 2012 7:19 pm, w całości zmieniany 2 razy
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Wto Sty 31, 2012 7:37 pm

Wpadł do środka z walizkami i od razu jego wzrok powędrował na Chiny. Zadowolony, odłorzył wszystko co miał ze sobą w kont i rzucił się na swojego ulubionego brata, którego z resztą dawno nie widział.
-Aniki da-ze! Jak ja się za tobą stęskniłem da-ze!
Jak to miał w zwyczaju jego ręce zjechały na klatkę piersiową Chin.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Wto Sty 31, 2012 7:43 pm

Widząc brata ucieszył się bardzo. Jest w końcu w pokoju z kimś kogo zna. Jednak fakt, że jest obmacywany nie podobał mu się za bardzo. Korea zawsze dopadał się do jego klatki piersiowej. Nie wiedział co on moze tam widzieć, przecież ma to samo.
-Tak się ciese, aru, ze Ciebie widze blacisku, aru
Uśmiechnięty poddał się pieszczocie brata.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Wto Sty 31, 2012 7:49 pm

-Da-ze! W końcu jestem twoim najstarszym i najfajniejszym bratem da-ze!
Gdy już się w miarę nacieszył klatką piersiową brata, odsunął się od niego i rozejrzał po pokoju.
-A te meble są z Korei da-ze! I ten miękki dywan też! Aniki zajmuję łóżko przy oknie da-ze!
Zaraz potem wskoczył na dane łóżko i jak małe dziecko zaczął po nim skakać śmiejąc się jak pentany.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Wto Sty 31, 2012 7:54 pm

Ciesząc się z tego, że brat jest zajęty wypakował go wiedząc, że on sam tego raczej nie zrobi. Po wykonaniu czynności usiadł ponownie na dywanie i obserwował bawiącego się brata.
-Blacisku, aru dobze sie cujes, aru?
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Wto Sty 31, 2012 8:12 pm

-Oczywiście da-ze~!
Skakał śmiejąc się jak małe dziecko puki nie usłyszał,że łóżku chyba to sie zbytnio nie podoba i zaczęło wydawać dziwne odgłosy przy skakaniu więc przestał,bo w końcu gdzie będzie spać.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Wto Sty 31, 2012 8:14 pm

Widząc, że brat zakończył swoje orgie na łóżku, podszedł do niego i usiadł mu na kolanach. Dziwnie się czuł sam inicjując coś takiego, ale miał dziwną potrzebę czułości. Tak dawno nie pozwalał nikomu się przytulać.
-Blacisku psytulis mnie, aru?
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Wto Sty 31, 2012 9:59 pm

Powiedziano mu numer jego pokoju i jego współlokatorów. W sumie nie wiedział, czy się cieszy czy nie. Ale przynajmniej ktoś znajomy. Ze swoją niewielką walizką zaczął szukać swojego pokoju, aż w końcu trafił pod(jak mu się przynajmniej wydawało)dobry numer. Otworzył ostrożnie drzwi i wszedł do środka.
-Konnichiwa-powiedział, rozglądając się po pokoju.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Wto Sty 31, 2012 10:03 pm

Yao widząc Japończyka zeskoczył z kolan brata i poszedł przywitać nowego Lokatora.
Konbanwa - ukłonił się lekko na przywitanie.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Pią Lut 03, 2012 6:53 am

-He?
Spojrzał na Japonię, którego również dawno nie widział i jak z procy wyleciał w stronę brata.
-Japoniaaaa da-ze!
rzucił się na brata,a jego ręce zjechały na klatkę piersiową Kiku.
-Co tam da-ze?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Pią Lut 03, 2012 2:23 pm

-Psesan go macać, aru On zawsze to sama widzi tylko klatki piersiowe nic innego tylko tą jedyną cześć ciała w człowieku.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Nie Lut 05, 2012 9:01 am

-Ale ja go nie macam da-ze!
Odsunął się niechętnie od Japonii i spojrzał na aniki.
-Widzisz nic mu nie robie~~

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Nie Lut 05, 2012 9:11 am

Skłonił się Chinom, ale nie zdążył odpowiedzieć, bo już wpadł na niego Korea. Kiku zadrżał lekko, gdy dłonie Korei zjechały na jego klatkę piersiową. Przez ten cały czas chłopak niczego się nie nauczył. Na szczęście szybka reprymenda Yao sprawiła, że Im Yong Soo odsunął się od niego.
-Ekhm...witam...-powtórzył, patrząc to na nich, to rozglądając się po pokoju.
-Które łóżko mogę zająć?-popatrzył po pokoju.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Nie Lut 05, 2012 11:19 am

-Kolea ma to pzy oknie, ja mam po drugiej stronie, aru wiec weź które już chces, aru - uśmiechnął się do Japończyka sądząc, że chciałby był jak najdalej od Koreańczyka. W sumie nie bardzo to go dziwiło.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Pon Lut 06, 2012 6:59 pm

Spojrzał na Japonię, który chyba chciał być od niego jak najdalej Chiny z resztą też nie wiedział czemu. Nie wiedząc co zrobić ze sobą, podszedł do Chin i go przytulił, a ręce włożył pod jego ciuchy i zaczął sunąć nimi do klatki piersiowej brata.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Pon Lut 06, 2012 7:02 pm

-B..blacisku, aru-jęknął cicho. Nie przeszkadzało mu to, a nawet cieszyło.
Poddał się pieszczotą brata, nie zwracając już uwagi na Japończyka. Jest już duży trafi na swoje łóżko.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Wto Lut 07, 2012 7:07 pm

-Aniki piersi są najlepsze da-ze i moje!
Krzyknął radośnie i nie przejmując się Kiku dalej macał Chiny, który o dziwo ani się nie wyrywał, ani nie wołał o pomoc czy go nawet nie zrzucił z siebie,ale skoro dają to bierz więc z iskierkami szaleństwa posunął się do tego,że ściągnął z niego górną cześć ubioru.

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Wto Lut 07, 2012 7:12 pm

Czuł się trochę zażenowany tym, że rozebrano go przy Kiku, ale przyjemność była zbyt wielka.
-B..blacisku, aru - był cały zarumieniony poczynaniami brata. Zamknął oczy nie chcąc widzieć co robi brat.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Wto Lut 07, 2012 7:22 pm

Korea usmiechnał się na widok ciała braciszka. Gdy ten zamknął oczy odsunął się od niego i zaczął mu robić zdjęcia, które później miały trafić do jego tajnego albumu z podobnymi fotkami, na których nie tylko aniki był,ale także i Kiku czy HK

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Wto Lut 07, 2012 7:25 pm

Gdy nie poczuł dotyku brata otworzył oczy by zobaczyć co się stało. Zauważył tylko Im Yong Soo robiącego mu zdjęcia.
-Aru! - szybko się podniósł i zakrył koszulką - Co ty lobis, aru?!
Czuł się dziwnie ze świadomością, że ktoś ma jego zdjęcia. Nie wiedział co teraz ma zrobić. Był w całkowitym szoku.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Go?? Sro Lut 08, 2012 8:02 am

-No jak co robię... Zdjęcia da-ze!
Wyszczerzył się i zrobił jeszcze parę fotek po czym schował aparat do kieszeni i jak gdyby nigdy nic walnął się na swoje łóżko. Leżał z rękami pod głową i wyszczerzem na twarzy nie ma jak kolejna porcja fotek Yao do kolekcji~~

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Sro Lut 08, 2012 11:43 am

Stał tak zasłonięty koszulką i ,myślał co ma zrobić bratu za kolejną taką z niewagę. To był już cios poniżej pasa. Ten jego uśmioech dołował go jeszcze bardziej.
nad nczym nie myślac podniegł do niego i usiadł mu na brzuchu więrcąc się przy tym. Nie mógł jak na razei znaleźć sobie adekwatnego zajęcia do chwili. Uśmiechał się przy tym iście łobuzersko.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 09, 2012 5:20 pm

// Trzasnął drzwiami i usiadł na swoim łóżku. To go chyba bardziej niż zdołowało i wkurzyło razem. Jak nie chce mówić to nie mówi, on w tym problemu nie widział.
-Co za niewydassency, aru - humor miał już zepsuty do końca dnia.



[z/t]
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Sro Lut 22, 2012 7:12 pm

Szedł korytarzami szkoły trzymając za rękę Tuvalu. Z tego tytułu, ze chłopak był śpiący Yao postanowił odprowadzić go do pokoju. Jednak w czasie drogi zmienił zdanie i postanowił go zabrać do siebie.
-Pojdziemy do mnie dobze, aru? - zapytał się go niepewnie.
W duchu modlił się by się zgodził. Doskonale wiedział, że nie ma u niego nikogo i będą mogli sobie po prostu odpocząć w ciszy. Mark będzie mógł pójść spokojnie spać, nie musząc słuchać tych wszystkich rozmów i kłótni.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Sro Lut 22, 2012 7:32 pm

Rozglądał się co chwilę po korytarzu szukając numeru pokoju w którym mieszkał. Zatrzymał się , kiedy usłyszał pytanie Chin.
-Em.. No dobrze, ale nie chcę Ci sprawiać kłopotu.- mruknął nieco cicho. Szczerze mówiąc to czuł się trochę dziwnie z myślą spania u Yao. W końcu będzie w nie swoim pokoju. Nie wiedział jednak, że będą tam sami. Bez nikogo. Mimo wszystko może się w końcu wyśpi..
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Sro Lut 22, 2012 7:37 pm

-Nie splawis mi zadnego klopotu, aru -trzymał go dalej za rękę i prowadził do swojego pokoju.
Gdy byli już pod drzwiami z numerkiem 304 Chińczyk otworzył drzwi i wpuścił pierw Marka. Będąc już w środku zamknął drzwi na klucz by nic nie wtargnął po nic i im nie przeszkadzał. Wang oparł się o drzwi i patrzył na Tuvalu.
-To co aru spajciu, aru? - nie chciał w jakikolwiek sposób męczyć chłopaka więc wolał od razu położyć go spać.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Sro Lut 22, 2012 7:52 pm

Westchnął, gdy znaleźli się przed drzwiami pokoju. Kiedy byli już wewnątrz przyjrzał się uważnie pomieszczeniu. W sumie nie różniło się zbytnio od tego gdzie on mieszka. Ale chłopiec i tak czuł się nieswojo. Zatrzymał wzrok na Azjacie przypatrując mu się przez dłuższą chwilę. Nie bardzo wiedział co powiedzieć. Byli sami. Pokiwał powoli głową na pytanie chłopaka, ale i tak nie ruszył się z miejsca.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Sro Lut 22, 2012 7:56 pm

Podszedł do niego powoli widząc, że się nie rusza. Z delikatnym uśmiechem przytulił go lekko. Głowę wpasował w jego zagłębienie szyi wodząc po nim noskiem.
-Nie ces spac, aru? - odsunął się od niego siadając na swoim łóżku.
Nie miał nic przeciwko by nie spać, ale wiedział, że Mark jest śpiący i nie chciał mu sprawiać sobą kłopotów typu "Porozmawiaj ze mną". Na to jeszcze znajdą czas.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Sro Lut 22, 2012 8:10 pm

Zarumienił się, gdy ten go przytulił. Czuł się bardzo dziwnie, więc odetchnął kiedy Yao go puścił i usiadł na łóżku. Po tym właśnie stwierdził, że to jego łóżko. Usiadł koło czarnowłosego i wtedy dopiero odpowiedział: -Chcę, ale czuję się trochę.. Nieswojo.- przyznał. Nie wiedział gdzie ma spać. Pomyślał nad tym chwilę, lecz nic nie wpadło mu do głowy. Tak więc spojrzał na Chiny. - Hm.. Gdzie mogę spać?- zapytał prawie, że szeptem.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Sro Lut 22, 2012 8:14 pm

-Cemu nieswojo, aru? - spojrzał zaskoczony na chłopka.
-Gdzie ces, aru - nie było nikogo, więc mógł wybrać sobie dowolne łóżko.
Jemu to nie sprawi żadnego problemu. No chyba, ze chcesz spać ze mna, aru. Szybko jednak tej myśli się pozbył. Uśmiechnął się szeroko chcąc chociaż trochę dodać chłopakowi otuchy. Nie miał zamiaru cokolwiek mu zrobić, ani w czymkolwiek przeszkodzić. Mógł czuć się jak we własnym pokoju.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 9:43 am

- Nie wiem..- mruknął i spojrzał na pozostałe łóżka. Chinom może nie sprawiało to problemu, ale nie wiedział co powiedzą jego współlokatorzy mimo, że ich tu nie było. Nie chciał spać na którymś z łóżek bez wiedzy właściciela. Jeszcze raz popatrzył na Yao i zaczerwienił się na myśl spania z nim. Zaczął dość intensywnie myśleć. -A.. Ja.. Mogę z Tobą..?- zapytał pospiesznie i wbił wzrok w podłogę. A jednak to powiedział. No cóż, najwyżej spali się ze wstydu. - Albo wiesz.. mogę na podłodze.- Dodał zanim ten zdążył odpowiedzieć.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 2:56 pm

Spojrzał na niego zaskoczony. A jednak.
-Spis ze mna, aru a nie na zadnej podlodze, aru! -nie może pozwolić na to by jego gość ulokował się na podłodze. - Ja bede na niej spac, aru.
To było najlepsze rozwiązanie by nie peszyć Marka swoja osobą. Nie będzie w tym nic złego.
Podniósł się uśmiechnięty i swoje kroki skierował w stronę szafy gdzie miał futon. Zawsze był na wszystko przygotowany, chyba zresztą jak jego każdy brat.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 3:33 pm

-Ale.. To Twój pokój i Twoje łóżko. Nie możesz spać na podłodze.- powiedział głośniej niż przedtem patrząc jak Yao idzie do szafy. - Chyba, że nie chcesz ze mną spać. Ale i tak nie powinieneś spać na podłodze.- kiwnął głową potwierdzając swoje słowa. Wziął wdech czekając aż ten coś powie.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 3:37 pm

Uśmiechnął się do siebie dalej stojąc tyłem do Marka. Odwrócił się po chwili i podszedł do niego ponownie.
-To spimy lazem, aru - czyli nie musiał się obawiać o to, że temu będzie niewygodnie.
Usiadł na łóżku i zastanawiał się chwilę co ma tak właściwie zrobić. Jakoś nie miał pojęcia jak może w jakikolwiek sposób zająć się chłopakiem. Czekał po prostu aż ten coś zrobi.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 3:52 pm

- To ok.- uśmiechnął się lekko. W sumie to nawet trochę się cieszył.. Że żadne nie musiało spać na podłodze i znaleźli jakieś rozwiązanie. Tuvalu jakoś odechciało się spać. No, ale co mieli robić? Znów na niego spojrzał. - To.. Idziemy spać..?- spytał się niepewnie.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 3:58 pm

-Cemu nie, aru -uśmiechnął się lekko.
A nie można robić czegoś innego? Nie chce mi się spać?
-To z ktolej stlony ces spac, aru? -mimo że jemu nie chciało się spać to nie mógł pozwolić na to by jego gość padał ze zmęczenia.
Wpatrywał się tak w Marka czekając na jego odpowiedź.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 4:19 pm

-Obojętnie. Nie robi mi to różnicy.- odpowiedział i wstał. Podszedł do okna opierając ręce na parapecie. Wyjrzał przez nie i westchnął. Było ciemno. Nic dziwnego skoro była noc. Pomyślał chwilkę i znów przeniósł wzrok na chłopaka. – Mogę spać z prawej.- powiedział.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 4:37 pm

-Dobze, aru - sen...

Jednak w ogóle nie ruszył się z miejsca. Miał nadzieję, że chłopak zmieni zdanie i porobią coś bardziej konstruktywnego. Patrzał tak na niego z łobuzerskim uśmiechem. Wstał i powoli podszedł do Tuvalu. Przytulił go lekko do siebie.
-To idziemy, aru? Proszę powiedz, że nie
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 4:54 pm

Zarumienił się trochę, kiedy poczuł, że ktoś go przytula.
-Ja… Jak nie chcesz.. T-to nie musimy.- zająkał się. To było takie krępujące. W końcu byli sami w zamkniętym pokoju. Mruknął coś pod nosem i zaśmiał się nieco nerwowo.
-To.. Co chcesz robić, hm?- zapytał go. Sam nie wiedział co mogą robić.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 5:04 pm

Oparł głowę o jego ramie i mruknął coś cicho. On przecież nie ma zamiaru decydować w tym przypadku mimo że zawsze lubi być tym najważniejszym.
-Ty decyduj, aru -zastanawiał się co młody odpowie.
Stał tak do niego przytulony i wyglądał przez okno. Czekanie na odpowiedź nie było jednym z najlepszych dla niego zajęć w danej chwili.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 5:12 pm

Tak, miał brudne myśli. Ale nie chciał tego Chinom mówić. On przecież wcale nie był zboczeńcem! Wszyscy na pewno mieliby takie myśli na jego miejscu. Rozejrzał się po pokoju.
- Może.. Zagramy w karty?- to było jedyne, co wpadło mu do głowy. Ale był mały problem. Czy Yao miał karty? Równie dobrze mogli pograć, w co innego.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 5:19 pm

Kalry, aru? Nie mam kalt, aru -odsunął się od chłopaka i posmutniał.
Jak to może być, że on nie ma kart.
-Mozemy od kogos pozycyc, aru - mógł się przejść po pokojach i od kogoś wziąć.
Patrzył przez chwilę na Tuvalu. Mark wydawał się być czymś innym zainteresowany, ale nie chciał się dopytywać o co chodzi.
-To ja ide, aru - ruszył powoli w stronę drzwi.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 5:30 pm

-Ale możemy też pograć w coś innego.- dodał, kiedy chłopak go puścił. Był jakiś taki smutny. To przez to, że nie miał kart? Tuvalu nie wiedział. Usiadł z powrotem na łóżku i wpatrzył się w Azjatę. - A.. Chce Ci się..?- przecież nie musieli grać akurat w karty. A zamiast grać to mogli.. Porozmawiać.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 5:38 pm

-Jak ces kalty to moge isc, aru - jednak też usiadł.
-Ja ces to mozemy tez polozmawiac, aru? - zastanawiał się o czym mogą rozmawiać.
Sam nie wiedząc czemu usiadł za nim i przyciągnął go do siebie. Przytulił się do jego pleców, a głowę oparł o jego ramię.
-To o cym polozmawiamy, aru? - ręce umieścił na jego bokach delikatnie go głaszcząc.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 5:51 pm

- Nie musisz. Właściwie to nawet nie umiem grać w karty.- uśmiechnął się lekko.
-A no.. Dobry pomysł.- kiwnął głową i również zastanowił się o czym mogą rozmawiać. Jego rozmyślania przerwało pociągnięcie go do tyłu i położenie głowy na jego ramieniu.
-Och.. Em.. Możemy porozmawiać o.. Z kim masz pokój?- patrzył się przed siebie.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 5:57 pm

Trzymał głowę na jego ramieniu i spojrzał przed siebie. Z kim on mieszkał...
-Z Kiku i Kolea Poludniowa, aru - tego drugiego miał szczerze dość.
Zamknął oczy myśląc o co on mógłby zapytać. Jednak takowego pytania nie znalazł. Przejechał nosem po jego szyi po dłuższym zastanowieniu. I co ja mam robić...
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 6:18 pm

-Aha..- Mruknął i zerknął na niego kontem oka. Powinien zapytać o coś jeszcze? A może czekać aż Chiny coś powie? Odkaszlnął i złapał go za rękę. W sumie to nawet nie wiedział, po co. Po prostu miał taki odruch. Czekał aż może Yao się odezwie. A jeśli nie to będą tak siedzieć w ciszy,
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 6:22 pm

Nie miał zamiaru się odzywać. Nawet nie wiedział co ma mówić. Poczuł na dłonic uścisk Mark'a i uśmiechnął się lekko.
Jak tak ma wyglądać sytuacja to nie miał potrzeby wypowiadać się na jakikolwiek temat. Mowa ciała wystarczyła w tym momencie chyba całkowicie. Dalej wodził nosem po jego szyi. Taki obrót spraw wcale go nie męczył, a nawet się podobał.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Tuvalu Czw Lut 23, 2012 6:46 pm

Przymknął oczy i pogładził go po dłoni. Trochę zaczynało mu się to.. Podobać. Zarumienił się na tą myśl. Z ust Azjaty nie wydobył się żaden dźwięk, więc prawdopodobnie nie wiedział co powiedzieć. Tuvalu sam nie wiedział. Żaden temat się nie nasuwał. Mógłby wspomnieć o pogodzie, ale to było chyba trochę.. Nudne. Znów poczuł się dziwnie. Nie wiedział za bardzo, co to za uczucie.
Tuvalu
Tuvalu

Imię i nazwisko : Mark Kirkland
Wiek : 16
Urodziny : 01.10
Pokój : 301
Liczba postów : 233
Join date : 11/12/2011
Skąd : Bydgoszcz

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Chiny Czw Lut 23, 2012 6:50 pm

Widząc zaczerwienioną twarzyczkę Tuvalu mruknął cicho. Podoba się hm?
Dłoń, której nie trzymał Mark zawędrowała na szyję chłopaka gładząc ją lekko. Natomiast usta delikatnie muskały ucho Marka. Coś trzeba robić nie wolno się nudzić, a że miał przed sobą tego kogo miał to czemu miałby tego nie robić?
Chciał trochę podręczyć chłopaka może on w końcu coś powie albo zrobi. Przecież nie mógł tak po prostu sobie brać czego chce.
Chiny
Chiny

Imię i nazwisko : Wang Yao
Wiek : 4000
Urodziny : 221 p.n.e.
Pokój : 304
Ostrzeżenia : 1
Liczba postów : 657
Join date : 29/01/2012

Powrót do góry Go down

Pokoj Chin Empty Re: Pokoj Chin

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 3 1, 2, 3  Next

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach