Hetalia Academy
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Święta~

4 posters

Go down

Święta~ Empty Święta~

Pisanie by Go?? Wto Gru 20, 2011 5:51 pm

No to w sumie, ja mam propozycję. Święta spędzone na forum wśród "znajomych", to bardzo fajna sprawa. Tak sobie pomyślałam, czy nie zorganizować "Wigilii klasowej", tylko takiej na przykład, trzy dniowej, bo nie każdy da radę być w jeden dzień, no nie? By się to zrobiło pomiędzy 24 a 31 grudnia, choinkę wystroiło, prezenty zrobiło i takie tam. To jest fajny pomysł, pamiętam, że na hentalia mieliśmy coś takiego i było fajnie. Co o tym sądzicie?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Go?? Wto Gru 20, 2011 5:56 pm

Em... w sensie event na święta, tak? Jak dla mnie bajer, lubię takie rzeczy. Tylko wtedy byłoby losowanie prezentów, czy dawanie ich... nie wiem... pokojami?
Ale ogólnie rzecz biorąc, jestem za!

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Prusy Wto Gru 20, 2011 6:43 pm

Mhmm.. ale to gdzie by to było? Oddzielny temat, czy na cb? Czy to i to? xD Na dawanie prezentów niestety trochę za późno chyba, bo trzeba przecież zrobić losowanie *nieogarnięta administracja xD* Znaczy no można dać tak od siebie bez losowania c:

Prusy
Prusy
Admin

Imię i nazwisko : Gilbert Beilschmidt
Wiek : 22
Urodziny : 18 stycznia
Pokój : 307
Liczba postów : 337
Join date : 12/11/2011

Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Go?? Sro Gru 21, 2011 8:07 am

Według mnie lepsze byłoby losowanie prezentów (kto wie, może trafi się największy wróg), no ale czasu już trochę mało... A pomysł świetny

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Włochy Południowe Sro Gru 21, 2011 8:27 am

Pomysł baaardzo mi się podoba, lubię takie świąteczne eventy. Jakby się uprzeć to i losowanie zdążyłoby się zrobić... Ale nie wiem czy nie lepiej po prostu tak, że kto chce komuś dać to mu daje, z wolnej woli, nie na siłę.
Wydaje mi się, że lepiej to zrobić w oddzielnym temacie, ewentualnie i w temacie, i w cb. No bo... Jakoś tak w cb to tak mało świątecznie. Nie umiem opisać o co mi chodzi Oo'
Włochy Południowe
Włochy Południowe

Imię i nazwisko : Lovino Vargas
Wiek : 22
Urodziny : 17 marca
Pokój : 303
User : Justyna~
Liczba postów : 298
Join date : 13/11/2011

Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Prusy Sro Gru 21, 2011 9:18 am

Mhm.. rozumiem Romciu. To na pewno nie będzie wyłącznie na cb. Ehh gdybyśmy wcześniej się ogarnęli byłoby lepiej.. przepraszam D: To ja już będę myślała jak to zrobić.. jeśli macie jakieś pomysły jeszcze to piszcie! xD
Prusy
Prusy
Admin

Imię i nazwisko : Gilbert Beilschmidt
Wiek : 22
Urodziny : 18 stycznia
Pokój : 307
Liczba postów : 337
Join date : 12/11/2011

Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Włochy Południowe Sro Gru 21, 2011 9:22 am

Nie masz co przepraszać. Wszyscy oprócz PRL się nie ogarneli, więc nie jesteś winna xD
Na nic inteligentnego dziś nie wpadnę, bo jestem tak trochę chora. Ale będę siedzieć niemalże cały dzień, więc jakbym mogła jakoś pomóc to... Mogę.
Włochy Południowe
Włochy Południowe

Imię i nazwisko : Lovino Vargas
Wiek : 22
Urodziny : 17 marca
Pokój : 303
User : Justyna~
Liczba postów : 298
Join date : 13/11/2011

Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Portugalia Sro Gru 21, 2011 12:30 pm

NIE BĘDZIE MNIE NA ŚWIĘTA ;-; Zatem uprzejmie przepraszam, ale mnie w rachunki proszę nie brać. I nie chce mi się wysilać mózgownicy na coś, co mnie nie dotyczy, więęęęc... *speszona ucieka*
Portugalia
Portugalia

Imię i nazwisko : Marina Vincente Rodrigues-Carriedo... może być Mar :'D
Wiek : 21 z wyglądu, ok. 1100 faktycznie
Urodziny : 24.06
Pokój : 205
User : PORT. Po prostu.
Liczba postów : 212
Join date : 19/11/2011
Skąd : Lisboa Antiga

Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Go?? Sro Gru 21, 2011 3:14 pm

Uhm, spoczko, Porciu.

Wiecie, zawsze można sporządzić listę z użytkownikami, cyferki od 1 do 54 czy ileś tam i każdy będzie losował jakąś cyferkę, no nie? W tedy na PW się mu odpisze kogo ma, żeby to nie było jawne. Powiedzmy 27 grudnia, no nie wiem, może wcześniej by się zrobiło "oddzielny" pokój, typu, jakaś "sala" i tam by była choinka, stoły i inne duperele, hm?

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Prusy Sro Gru 21, 2011 4:53 pm

Mhm... no ale nie wiadomo kto będzie chciał się dołączyć do zabawy xD Bo pewnie z połowa userów rzadko wchodzi.. :/ A więc to chyba będzie tak, że po prostu każdy może dać coś od siebie .. albo.. jeśli Finek będziemy, zmusimy go do dawania prezentów! c:<

Oddzielny temat będzie xD Z tą salą czy coś :3
Prusy
Prusy
Admin

Imię i nazwisko : Gilbert Beilschmidt
Wiek : 22
Urodziny : 18 stycznia
Pokój : 307
Liczba postów : 337
Join date : 12/11/2011

Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Dania Czw Gru 22, 2011 11:31 am

Wszyscy już wszystko powiedzieli. Jestem Za. I oczywiście prezenty losujemy >
Dania
Dania

Imię i nazwisko : Mathias Kohler
Wiek : dużo :D
Urodziny : 5.09
Pokój : 308
Liczba postów : 89
Join date : 13/11/2011

Powrót do góry Go down

Święta~ Empty Re: Święta~

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach